Twilight

Twilight forum najboljii forum na netu...

HomeHome  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Robert Pattison...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
TwłŁłght_PrincesS
Admin

KomentarNaslov komentara: Robert Pattison...   Tue Mar 10, 2009 2:25 pm

Mini biografija
Robert Pattinson rođen je 13. 5. 1986 u London, Engleska. Veoma je vješt u sportu jer je odrastao i trenirao mnogo sportova kao što su nogomet, skijanje, atletika i snowboarding. Takkođer uživa u glazbi i ima talenta za sviranje gitare i tipkanje po tipkovnici.

Kada je Robert imao 15, počeo je glumiti u predstavama. Onda se pridrižio Barnes Theatre Clubu i imao uloge u 'Macbeth' i 'Anything Goes and Tess of the D'Urbevilles.' Kasnije je došao na male ekrane sa ulogama kao Ring of the Nibelungs (2004) (TV)(Kingdom of Twilight) kao Giselher i Vanity Fair (2004) kao Rawdy Crawley.

2003, Robert je išao na audiciju za ulogu u Harry Potteru i Plamenom Peharu.(2005) kao Cedric Diggory i bio je prvi na listi za ulogu Cedrica Diggoryja. Ulogu je dobio tjedan dana kasnije kada je sreo Mikea Newella na kraju 2003.

Citati
„Kada sam imao 12 godina sestra me obukla u curu i predstavila pod imenom Claudia! 12. godina bila je velika godina za mene kada sam se preselio u mješanu školu i postao cool i otkrio gel za kosu
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Robert Pattison...
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1